Saç Ekimi

Saç Ekimi
21 Mart 2018 17:53

Saç Ekimi

Hastanemizde tecrübeli ekibimiz ile  sizlerin ihtiyacına göre maksimum kök sayısı saç ekimi yapmaktayız, bu da hastanemizin hasta memnuniyet oranını en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Saç ektirecek hastalarda ulaşılmak istenen hedef doğal ve gür bir saçtır. Bu hedefe ulaşmak için de kişinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, ekim yapılacak kişinin yaşına, saç tipine, ve kayıp saç miktarına uygun olarak kişiye özel tasarım yapılır.


Saç ekiminde uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından FUE yöntemini, kendi bilgi, tecrübemizi de katarak en mükemmel şekilde uyguluyor ve saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz.

  • Uzman ve Profesyonel Ekip
  • Saç Analizi
  • PRP Uygulama
  • Maksimum Greft Sayısı
  • Saç Ekimi
  • Doğal Görünümlü Sonuç

 

Saç Ekiminde FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyon) Tekniği Nedir?

FUE tekniği cihaz kullanımına dayalı bir işlemdir. Hastanın saç köklerinin yoğun olduğu bölgelerden seyrek olan bölgelere teker teker aktarılması işlemidir.  Dokular hassas bir araçla çıkartılarak alıcı bölgelere yerleştirilir. 

Saç köklerinin teker teker alınması eski yöntemlere kıyasla doku hasarını ciddi oranda düşürmüş, bundan dolayı da saç ekiminde tavsiye edilen öncelikli yöntem olmuştur.

FUE Tekniği ile Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi lokal (bölgesel) anestezi ile saç köklerinin dökülmeye daha dirençli olduğu ve daha sık bulunduğu  saçlı derinin arka kısmından kesi izi olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarılarak hastanın saç nakli ihtiyacı bulunan bölgeye nakledilir.

Saç Ekiminde PRP’nin Önemi?

PRP, sonucu çok memnun edici bir uygulamadır. Yöntem, saç ekimi operasyonlarından sonra da yerleştirilen greftlerden maksimum sonuçlar almak için özellikle önerilir. 
Bu konuda  ekibimiz özel mezoterapi formülümüz ile çok başarılı sonuçlar almaktadır. Hastanemizde her saç ekimi sonrası 2 seans ücretsiz PRP uygulaması yapılmaktadır.